Про компанію

Заснована в 1998 році, СВ Альтера сьогодні займає ключові позиції на українському ринку електротехніки, електроприводу і систем автоматизації технологічних процесів.

Мета компанії - максимально ефективно вирішувати завдання клієнта в напрямку модернізації підприємства, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання. 

Головний офіс компанії знаходиться в місті Києві, а в найбільших промислових регіонах України та в Молдові розташовано 187 філій. На даний час в компанії працює близько 150 працівників. СВ Альтера здійснює поставки високоякісного електрообладнання для розподільчих мереж, КВПіА, АСУ ТП, електроприводу. Налагодивши ефективну співпрацю з рядом світових постачальників обладнання, СВ Альтера здатні запропонувати комплексні закінчені рішення для наших Замовників, найкращим чином адаптовані до умов вітчизняних підприємств.

З 2004 року працює представництво компанії у м. Львові. За цей час нашими клієнтами стали понад 4000 підприємств, багато з яких вибрали компанію СВ Альтера-Львів основним постачальником електротехнічного, приводного та вимірювального обладнання. Наші інженери взяли участь в десятках великих і сотнях малих проектах.

Компанія СВ Альтера-Львів забезпечує повну технічну підтримку своїм клієнтам при:

  • розробці проекту;
  • підборі обладнання;
  • інсталяції обладнання;
  • вводі в експлуатацію;
  • гарантійному та післягарантійному обслуговуванні.

Постачання обладнання здійснюється з найбільшого складу в Україні.

 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua