Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Одним з важливих напрямків діяльності компанії СВ Альтера-Львів є підтримка навчальних закладів, що займаються навчанням студентів за напрямом електротехніка та автоматизація технологічних процесів. В рамках цієї програми компанія надає вузам на спеціальних умовах обладнання для лабораторій і безкоштовно оснащує стендами, плакатами, інформаційними матеріалами. У програмі можуть брати участь Вищі Навчальні Заклади, технікуми, Центри підвищення кваліфікації.

На даний час обладнанням від СВ Альтера-Львів вже оснащено лабораторію кафедри електричних машин і апаратів Інституту енергетики та систем керування Національного Університету “Львівська Політехніка”. 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Четверта промислова революція поступово стає реальністю через об'єднання промислового виробництва та глобальної мережі в єдиний "Промисловий Інтернет речей" (IIoT).  Виробництво, логістика та обслуговування клієнтів пристосовуються до цифрових технологій. Підключення всіх пристроїв до ІІoТ  призводить до прискорення процесів, і робить компанії більш індивідуальними.

На сучасному етапі розвитку штучний інтелект (AI) здатен вирішувати все більш складні завдання і може додатково оптимізувати виробництво, тим самим прискорюючи процеси, зменшуючи кількість помилок і витрати.

У 2016 році майже чверть інвестицій в пристрої IoT було здійснено членами обробної промисловості. У цьому році промислове виробництво було головним сектором витрат на IoT. За інформацією компанії International Data Corporation (IDC) до 2020 року обробна промисловість буде основним покупцем пристроїв IoT.

Tags:

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

23-27 квітня у виставковому центрі у місті Ганновер (Німеччина) пройшла провідна світова виставка промислових хайтек HANNOVER MESSE 2018. Всі технології та галузі промисловості - від досліджень і розробок, промислової автоматизації, ІТ, промислового постачання, технологій виробництва та послуг до технологій енергетики та мобільності — були представлені в Ганновері. 

Основна тема виставки “Integrated Industry - Connect & Collaborate” проголошувала: взаємодія між автоматизацією та енергетичними технологіями, ІТ-платформами та штучним інтелектом є запорукою цифрового перетворення галузі.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 

 

Вітер займає другу позицію серед джерел відновлюваної енергії.

Підраховано, що за нинішнього рівня розвитку вітроенергетики спорудження у «вітряних» регіонах України вітрових електростанцій (ВЕС) дозволило б покрити ледве не третину потреби електроенергії, яку ми споживаємо. З технічної точки зору вітрова електроенергетика на сьогодні вже впритул наблизилася до традиційної. Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) на сучасних вітротурбінах сягає 45% . Це майже стільки, як на турбінах поширених нині теплових електростанцій.

Вітер дає великі можливості для використання місцевого енергоджерела, створення нових робочих місць. Це величезний потенціал, який необхідно використовувати для заміщення традиційного викопного палива.

Найбільш ефективний регіон для будівництва вітрових електростанцій (ВЕС) в Україні, з точки зору вітрового потенціалу, має територія від Одеської до Херсонської області. За рахунок різниці температур Чорного та Азовського морів, що провокує переміщення повітряних мас, там утворилася так звана «повітряна труба». Також гарний вітровий ресурс має Львівська та Іванно-Франківська області.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Вибрати певний тип стабілізатора, який би якнайкраще підійшов для вирішення тієї чи іншої задачі, буває не простим завданням. Справа в тому, що статей про переваги і недоліки тих чи інших різновидів стабілізаторів є маса. Буває навіть, що вони суперечать одна одній, так як продавець нахвалює саме той тип стабілізаторів, який він продає і перебільшує недоліки інших. А ще велика кількість інформації про технічні особливості остаточно заплутує і не дає відповіді на питання: який саме стабілізатор обрати?

В даній статті пропонуємо вам інструкцію по вибору стабілізатора з чіткими вказівками для яких завдань який тип краще застосовувати.

 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua