Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Питання, пов’язані з кібербезпекою регулюються Європейською Директивою NIS про заходи для забезпечення високого рівня безпеки мережевих та інформаційних систем у всьому ЄвроСоюзі, прийнятою Європарламентом, яка встановлює вимоги безпеки в таких критично важливих сферах як банківська, енергетики, транспорту, охорони здоров’я, інфраструктури фінансового ринку та цифрової інфраструктури, а також вимоги безпеки у сферах онлайн-послуг (торгових майданчиків, пошукових систем, хмарних технологій тощо). Директива NIS звертає увагу на важливість кібербезпеки у промисловості 4.0. Зростання цифровизації збільшило потребу в рішеннях, які можуть запобігти кібернетичним нападам та боротися з кіберзагрозами.

Австрійська компанія ESA Automation розробила ряд рішень для кібербезпеки, щоб запобігти атакам на виробництво.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

 

 

З метою розширення сфери досліджень Інститут авіації (Instytut Lotnictwa) у Варшаві вирішив створити новий випробувальний центр для покращення тестування вентиляторів реактивних двигунів. Інститут потребував системи управління для свого нового тестового стенду. Система повинна була забезпечити інтегрований контроль над усім тестовим середовищем, а також необхідну логіку, візуалізацію та збір даних для подальшого аналізу.

Найкращим рішенням стала система zenon австрійської компанії COPA-DATA.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

В останні кілька років платформа недорогих одноплатних комп'ютерів Raspberry Pi, яка початково була орієнтована на сферу навчання та для використання ентузіастами набула широкої популярності і поступово інтегрується в промисловість, а саме в сфери робототехніки та промислової автоматизації.

RevPI Core 3Днями компанія KUNBUS, яка спеціалізується на виробництві комунікаційних модулів та шлюзів анонсувала промисловий комп'ютер (industrial PC) на базі платформи Raspberry Pi. Цікаво те, що RevPi Core 3 не лише повністю сумісний з усім відкритим програмним забезпеченням розробленим для Raspberry Pi, а й сертифікований згідно стандарту EN61131-2 та підтримує модулі розширення, як дискретні так і комунікаційні для різних протоколів (Modbus, Profibus, CAN тощо).

RevPI Core 3 побудований на базі Raspberry Pi 3, має чотириядерний процесор Broadcom BCM2837 частотою 1.2 Гц, 1 ГБ оперативної та 4 Гб eMMC флеш-пам'яті. Базові інтерфейси типові для платформи Raspberry Pi: HDMI, USB, HDMI. Все не знаходиться в типовому для промислових контролерів корпусі з кріпленням на DIN-рейку, живленням 12-24 VDC та температурним діапазоном -40..+55 град.Ц. Операційна система на основі Debian останньої версії - Raspbian Jessie 8.8 з встановленими модулями реального часу.

RevPI Core базово підтримує два стандартних промислових комунікаційних протоколи Modbus TCP та Modbus RTU, як в режимі master так і slave.

Без перебільшення, поява Raspberry-сумісних промислових комп'ютерів є хорошою тенденцією, оскільки ще більше наближує інноваційну сферу ІТ зі сферою традиційної промислової автоматизації.

 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua