Нова концепція інтерфейсу “людина-машина”

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Протягом останніх десятиліть еволюція концепції людино-машинного інтерфейсу впливала на промисловість. Сьогодні, з такими тенденціями, як Інтернет речей і оцифрування, все більше виникає потреба в складних та взаємопов'язаних системах панелей оператора (HMI) для роботи на виробничих підприємствах.

У всіх галузях промисловості компаніям потрібні інтерфейси, які можуть зробити операції максимально швидкими та інтуїтивними. Так само, як наші повсякденні пристрої, такі як смартфони та планшети.

Компанія ESA Automation постійно працює над рішеннями HMI, які можуть інтегрувати всі принципи Industry 4.0. Одним з таких рішень є ERGO - нова система управління "все-в-одному". Основні переваги ERGO - гнучкість і ергономіка.

Завдяки своєму унікальному рівню контролю та конфігурації, ERGO чудово втілює нову концепцію інтерфейсу “людина-машина” 4.0. Цей пристрій оснащений плоским проектованим ємнісним сенсорним екраном і 21,5” кольоровим TFT-дисплеєм, і пропонує користувачам можливість вибирати з численних варіантів конфігурації, які включають другу панель HMI 12,1” , сенсорні клавіатури та додаткові кнопки. Доступний у двох варіантах (ергономічний 120 ° або класичний).

Нове рішення ESA Automation спрямоване на те, щоб зробити взаємодію людина-машина максимально ефективною, пропонуючи неймовірний рівень гнучкості та налаштування.

Важливими є дослідження та розробка інтерфейсу "людина-машина" відповідно до цінностей Industry 4.0. Інтеграція сучасних HMI, що відображають концепції оцифровування та IoT, має величезний вплив на створення нових ефективностей у виробничому процесі. З технологією розпізнавання жестів, мультисенсорних екранів і простотою використання та встановлення з’являється безліч можливостей для операторів. Враховуючи це, компанія ESA Automation прагне забезпечити промислові рішення, орієнтовані на клієнта: синергетичні та взаємопов'язані системи, які можуть максимально підвищити продуктивність та ефективність.

 

 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua