Новий інтерфейс SLIO 053ML MECHATROLINK-III - модульний, гнучкий, швидкий

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

З новим інтерфейсом SLIO 053ML MECHATROLINK-III, компанія YASKAWA пропонує потужне рішення для ефективної інтеграції до 64 вхідних і вихідних модулів в систему вводу/виводу SLIO в мережі MECHATROLINK-III. Завдяки такому великому вибору модулів інтерфейс гарантує високий рівень гнучкості.

Переваги даної розробки використовуються у рішенні «Єдиного Контролю» («Singular Control») YASKAWA - роботи, сервоприводи, інверторні приводи і системи вводу/виводу керуються одним контролером.

Перевагами системи вводу-виводу SLIO також є швидка шина задньої панелі, одноканальні діагностичні світлодіоди, фіксована проводка і модульна конструкція. Доступні як цифрові, так і аналогові входи і виходи, а також модулі лічильників.

Завдяки новим з'єднувачам, гнучкі пристрої тепер також можуть використовуватися для мереж MECHATROLINK III відповідно до IEC 61158 / IEC 61784. У порівнянні з класичними Ethernet або Modbus TCP, SLIO компоненти також дозволяють значно швидше передавати сигнал.

 Рішення «Єдиного Контролю» («Singular Control»)

Переваги інтерфейсу SLIO MECHATROLINK-III зрозумілі в роботі: наприклад, новий з'єднувач поєднує системи вводу/виводу з роботами, сервоосями і інверторними приводами для формування рішення «Singular Control» на основі MECHATROLINK III. Після цього всією системою можна керувати одним контролером і запрограмувати лише в одному програмному середовищі. Таким чином підвищується гнучкість і пропускна здатність машини, немає необхідності змінювати прикладну програму або інтегрувати нові контролери в систему.

Рішення базується на компактному потужному контролері MP3300iec RBT. Програмування додатків відбувається за допомогою єдиного програмного засобу (MotionWorks IEC) зі стандартними функціональними блоками PLCopen та YASKAWA, які значно спрощують системне програмування. Вбудовані функції також включають засоби візуалізації, системи камер, відстеження конвеєрів, групу інструментів та багато іншого.

Легка інтеграція роботів в існуючі архітектури

Рішення «Singular Control» можна застосовувати для інтеграції роботів у існуючі архітектури без необхідності програмування пристрою (teachbox) або фірмової мови програмування роботів. Послідовність руху окремих осей робота або дельта-специфічної і специфічної для клієнта кінематики обчислюється в прошивці контролера. Програміст може зосередитися на застосуванні, не турбуючись про складні технології. В даний час роботи Motoman з контролерами серії DX200, YRC1000 і YRC1000 Micro можуть бути інтегровані в машинні архітектури за допомогою клацання миші, що дозволяє програмісту керувати ними за допомогою стандартних функціональних блоків PLCopen.

 

Tags: ,
 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua