Новинка від Carlo Gavazzi Automation: новий баласт DALI для стандартних і регульованих білих світлодіодів.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

DALI - цифровий адресний інтерфейс освітлення. Це система управління освітленням міжнародного стандарту (IEC 62386), що забезпечує єдиний інтерфейс для всіх електронних пристроїв управління (джерел світла) і електронних пристроїв управління (контролерів освітлення).

Лінія DALI є мережею джерел світла DALI (баласти, трансформатори тощо.). Баласти DALI контролюються командами, які можуть бути відправлені окремим баласту, групам баластів або всім баластам на лінії. 

Баласт DALI - це інтелектуальний пристрій, який може бути налаштований на запам'ятовування рівня включення, максимального рівня, мінімального рівня, рівня збою системи, швидкості загасання і часу загасання.

Італійська компанія Carlo Gavazzi Automation випустила на ринок новий баластний модуль DALI SBBADT8CC.

SBBADT8CCT - це баластний модуль DALI для стандартних і регульованих білих світлодіодів. Використовується для регулювання холодного білого та теплого білого за допомогою індивідуальної адресації на лінії DALI, що забезпечує високий коефіцієнт потужності та ефективність. Баластний модуль застосовується для створення відповідних умов освітлення в офісах, школах, торгових центрах тощо.

У поєднанні з майстром DALI SB2DALIT8230 і комплексним рішенням платформи UWP3.0 стало можливим створення готового рішення для керування освітленням DALI для різних видів освітлення.

Завдяки регульованому струму від 250 мА до 1500 мА та DIP-перемикачу модуль сумісний з різними світлодіодними світильниками.

Баласт SBBADT8CCT DALI призначений для задоволення потреб у енергоефективності та керуванні освітленням на ринку автоматизації будівель.

 

 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua