Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Компанія LOVATO Electric впроваджує вимикачі-роз'єднувачі та перемикачі у металевому корпусі. Доступні у триполюсному та чотириполюсному варіанті від 16 А до 315 А.

Перемикачі забезпечують високу механічну стійкість у поєднанні зі стійкістю навіть до найбільш хімічно агресивних середовищ.

Можуть бути додані клема заземлення та аксесуари, такі як допоміжні контакти та нейтральна клема.

Ступінь захисту — IP65.

Вимикачі-роз'єднувачі до 100 А також доступні в корпусі з нержавіючої сталі.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Компанія Autonics представляє нову серію AiCA - систему двофазного крокового двигуна замкнутого контуру (модель змінного струму) з вбудованим контролером. Перевагою серії AICA є те, що привід та контролер вбудовані в одному корпусі. 

Система крокового двигуна замкнутого контуру забезпечує точне регулювання положення через зворотний зв'язок з інтегрованим енкодером без проблем настройки і вібрації звичайних серводвигунів.

Система двофазного крокового двигуна замкнутого контуру моделі змінного струму може підтримувати більший крутний момент при високій швидкості приводу порівняно з системою двигуна моделі постійного струму.

Електродвигуни також не потребують окремих джерел живлення, що розширює можливості установки. Мережева комунікація дозволяє паралельне керування до 31 осі (приводу).

Tags:

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 

 

Автоматичні вимикачі Terasaki оновленої серії TeamBreak2 дозволяють економити простір в електричних шафах, а відповідно і гроші.

Компанія Terasaki - спеціаліст світового класу з інноваційних засобів захисту, управління та системних продуктів для розподілу електричної енергії.

Максимальна безпека і надійний захист - головні переваги продукції Terasaki. Оцінка КЕМА підтверджує їх високу ефективність.

Широкий асортимент і проста установка аксесуарів дають свободу у виборі способів монтажу і підключення. Серія Save Space & Money ідеально підійде виробникам комплектного електрощитового обладнання.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Компактний магнітоіндуктивний витратомір MIM був розроблений компанією Kobold, провідним світовим виробником засобів вимірювання і автоматизації (КВП), для вимірювання і контролю малих і середніх потоків електропровідних рідин в трубах. Вимірюване середовище повинно мати мінімальну електропровідність 20 μS / cm.

Пристрій працює відповідно за принципом електромагнітних вимірювань. Згідно закону електромагнітної індукції Фарадея, напруга індукується в провіднику, який рухається через магнітне поле. Електропровідна рідина діє як переміщуваний провідник. Напруга, індукована в рідини, пропорційна швидкості потоку і, отже, є значенням для об'ємного потоку. Робоче середовище має мінімальний поріг провідності. Напруга зчитується спеціальними сенсорами, які знаходяться в контакті з рідиною і з'єднані з вимірювальним підсилювачем. Витрата буде розраховуватися на основі діаметра трубопроводу. При вимірюванні не грають ролі властивості робочої рідини, такі як щільність, в'язкість і температура.

Два виходи, які налаштовуються, можуть бути встановлені як перемикаючі, аналогові або частотні. Так само може бути обрана функція дозування, де вихід 1 задається як перемикач, а вихід 2 встановлюється як керуючий вхід.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Реле часу TM-W-17S-11-9240-M від польської компанії relpol - модульне багатофункціональне з незалежним регулюванням періодів часу T1, T2 і T3 (25 часових функцій + функція ON/OFF). Вибір функції та установка часів з точністю 0,1 сек здійснюється за допомогою лише двох кнопок “F/T” і “OK”: легко та швидко — всього два натиски. Для зручності реле оснащене двоцифровим РК-дисплеєм. Модульне реле з шириною корпусу 17,5 мм безпосередньо встановлюється на 35 мм DIN рейку.

Tags:
 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua