Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

  

 

Технологічний прогрес вже давно перевершив всі очікування суспільства. Інтернет речей (Internet of Things, IoT), можливість відстежувати товари в мережі і оцифровувати продукцію дозволяють комплексно керувати життєвим циклом продукту. Використовуючи дані з пристроїв клієнтів, підприємства отримують інформацію, що дозволяє створювати адресні і оптимізовані під конкретного клієнта продукти. Цифрові близнюки стають одним з елементів даного процесу.

Цифровий близнюк (digital twin) - це віртуальна копія кожного фізичного об'єкта, пристрія, машини, виробничого або промислового процесу, які можна побачити на будь-якому комп'ютері.

Цифровий двійник може використовуватися для різних цілей. Перш за все, він дозволяє глибше розуміти деякі процеси без втручання в сам продукт. Також digital twin допомагає швидко і точно виявляти проблеми в бізнесі. Завдяки цьому компанії можуть прискорити випуск продукції, знизити свої витрати на всьому виробничому ланцюжку, тим самим оптимізувавши бізнес. Всі зміни, які відбудуться в реальному пристрої, машині або системі, будуть відображені в її цифровій моделі. Це забезпечить ефективне дистанційне керування об'єктом і дозволить заздалегідь виявити збої в роботі обладнання або вчасно зафіксувати початок його зносу.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Доступна нова версія 4.0 програмного забезпечення Xpress.

Xpress - це безкоштовне програмне забезпечення, яке використовується для налаштування та дистанційного керування пристроями Lovato electric.

Основні переваги нової версії:

Доступні сценарії для типових застосувань: регулятори реактивної потужності / регулятори генератора / лічильники і лічильники енергії / автоматичні контролери систем АТС.

Покращений список подій для генераторних установок. Пристрій контролюється безперервно.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Серія регуляторів потужності Lovato electric поповнилася новим регулятором DCRG8F, призначеним для динамічної корекції коефіцієнта потужності.

Спеціально розроблений для управління шафами компенсації реактивної потужності шляхом включення ступенів через тиристорні контактори, особливо підходить для застосування в системах зі швидко змінюваними індуктивними навантаженнями.
Регулятор має 8 вбудованих ступеней , кількість яких може бути збільшена до 24 за допомогою модулів розширення EXP.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 

Доступна оновлена версія середовища розробки SPEED7 Studio v1.8 для контролерів, панелей операторів і приводів.

В оновленій версії покращено стабільність роботи, розширено функціонал редактора мови STL, а також підвищено зручність використання і збільшена продуктивність системи візуалізації WebVISU. Крім того, до версії 1.8 додані можливість конфігурації процесорних модулів в режимі PROFINET I-DEVICE, редактор системи візуалізації для панелей оператора Movicon V11.5 з підтримкою протоколу OPC UA і вбудованими драйверами для приводів YASKAWA, а також цілий ряд інших нових опцій.

Програмний пакет VIPA CONTROLS SPEED7 STUDIO призначений для програмування промислових контролерів ПЛК VIPA (MICRO, SLIO), контролерів управління рухом, панелей оператора і конфігурації приводів (частотних перетворювачів і сервоприводів) і обладнання для промислових мереж вироблених компанією YASKAWA VIPA Controls.

Підтримується імпорт програмних блоків з проектів створених в ПЗ STPEP7 (Simatic Manager) компанії Siemens.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Трифазний регулятор потужності серії SPR3 від корейської компанії Autonics ідеально підходить для встановлення в обмеженому простору завдяки вузькому корпусу, який має ширину лише 105 мм.

Світлодіодний дисплей дозволяє здійснювати моніторинг вхідного сигналу в режимі реального часу, напруги навантаження, струму навантаження, потужності навантаження, опору навантаження та температури теплоносія.

Регулятор має функцію управління фазою, управління циклом, управління методами вмикання / вимикання, зі зворотним зв'язком (постійний струм, постійна напруга, постійна потужність) для точного та стабільного управління потужністю. 

Tags:
 

© Альтера Просистем, 2005-2017. Всі права захищено.

АЛЬТЕРА ПРОСИСТЕМ, ТзОВ
м.Львів, вул. Симона Петлюри, 27
+380 (32) 297-66-90, +380 (67) 67-67-222
svaltera@svaltera.lviv.ua