Skip to content

Ascon · Autonics · Carlo Gavazzi · Copa-Data · Dwyer · Ducati Energia · EAO · ESA · Ethernet Direct · Haake · Hahn · Intorq · Jaksa · Jean Muller · Kodold · Kubler · LAPP Group · Lenze · Leuze electronic · Lovato electric · Mercotac · Metal Work · Motion King · Panasonic · Perry · Phoenix Contact · Progea · Quadritalia · Ravioli · relpol · Socomec · TELE · Terasaki · Trafo Elettro · Transtecno · Yaskawa · Vogel · WEG · Wieland · Тера


ASCON – провідна італійська компанія в галузі розробки і виробництва температурних і спеціалізованих контролерів для систем управління технологічними процесами. Заявлена мета компанії полягає в тому, щоб забезпечити виробництво повного спектру виробів для управління виробничим процесом і відповідати найвищим стандартам якості, надійності і експлуатації. Гарантія цього – високотехнологічна виробнича база і know-how технології ASCON, підтверджені сертифікатом Міжнародної організації по стандартизації ISO 9001. 

www.ascontecnologic.com

Autonics (заснована в 1977 р) – великий корейський виробник вимірювальних регулювальних приладів і датчиків (температурних, індуктивних, фотоелектричних, тиску та ін.). Особливу увагу слід звернути на енкодери і крокові двигуни Autonics, які відрізняються високою якістю і доступною ціною. Продукція фірми відповідає міжнародному стандарту ISO 9001.

www.autonics.com

Carlo Gavazzi – заснована в 1931 році і є одним з провідних європейських виробників компонентів для систем автоматизації. Спектр продукції включає в себе датчики різного призначення, контролери двигунів, реле часу, контрольно – вимірювальні прилади, напівпровідникові реле і контактори. 

gavazziautomation.com

COPA-DATA є лідером інновацій в області програмного забезпечення HMI / SCADA. Її лідерство грунтується на know-how та досвіді, а підтвердженням цього є більш ніж 100тис. встановлених SCADA -систем ZENON у всьому світі в таких галузях, як автомобільна промисловість, машинобудування, технологічні процеси в енергетиці та систем управлінні будинками. 

www.copadata.com

Ducati Energia – італійська компанія, що працює в трьох основних сегментах: виробництво конденсаторів для електротехнічних застосувань, виробництво пристроїв для вимірювання і контролю енергії, виробництво генераторів.

www.ducatienergia.com

Dwyer Instruments Inc. – американський виробник і постачальник компонентів для промислової автоматизації, систем управління будинками, HVAC. У лінійці продукції представлені датчики та вимірювачі температури, тиску, витрати рідини і повітря, датчики якості повітря, датчики рівня, клапани та інше обладнання. 

www.dwyer-inst.com

EAO – швейцарська компанія, виробник інсталяційних виробів високої надійності різного призначення. Гама виробленого EAO обладнання охоплює широкий діапазон комутаційних і світлосигнальних приладів: від мініатюрних перемикачів та світлодіодних власників до антивандальних кнопок з підсвічуванням і високим рівнем захисту. Області застосування виробів EAO : промисловість, транспорт, будівництво, приладобудування. Висока якість продукції підтверджується сертифікатом ISO9001. 

www.eao.com

Логотип ESA

ESA elettronica , заснована в 1975 р. в Італії, на сьогоднішній день є багатонаціональною компанією з 36-річним досвідом роботи в галузі промислової автоматизації. Філії компанії розташовані в більш ніж 40 державах, забезпечують зручність клієнтів, оперативний сервіс і бездоганне обслуговування. Все виробництво сконцентровано в Італії, що забезпечує високу якість продукції. Головні напрямки діяльності компанії є виробництво панелей оператора, панельних та промислові ПК в блочному виконанні, а також програмне забезпечення для панелей оператора і розробка додатків SCADA на ПК-платформах.

www.esa-automation.com

Ethernet Direct – тайванська компанія, заснована людьми з багаторічним досвідом у створенні індустріальних ethernet мереж і автоматизації. Вся продукція Ethernet Direct відповідає стандартом RoHS. Висока якість, надійність і доступна ціна роблять продукцію цієї фірми дуже вдалим придбанням.

www.ethernetdirect-tw.com

Haake Technik GmbH – німецька компанія, яка розробляє і виробляє високоякісні компоненти для охорони праці та технічної безпеки понад двадцять років. Компанія розробляє і виробляє тактильні планки аварійного відключення, бампери аварійного відключення, мати аварійного відключення, вимикачі, а також замки контролю доступу до сервісних елементів машин і замки на трубопровідну арматуру.

www.haake-technik.com

Hahn GmbH – німецька компанія, заснована в 1949 році, є визнаним лідером в області виробництва намотувальних виробів в Європі. Більшість трансформаторів Hahn мають повністю герметичну конструкцію, невеликі габарити, низькі втрати потужності в осерді, абсолютний захист від короткого замикання і можуть застосовуватися в побутовій і промисловій РЕА, системах управління освітленням і т.д. Безсумнівною перевагою виробів компанії Hahn є істинно німецька якість. Вся продукція проходить подвійну перевірку на відповідність заявленим параметрам, крім цього вибірково проводиться 200-годинний тест в режимі короткого замикання відповідно до специфікації AQL.

www.hahn-trafo.com

INTORQ – виробник муфт, гальм і їх комбінацій, була утворена шляхом відділення від компанії Lenze. В 2020 році INTORQ увійшла до складу голандської компанії KENDRION. Сьогодні INTORQ по праву має репутацію європейського виробника надійних гальмівних рішень у всьому світі. Будь то крани, вітряні турбіни або підйомні системи – продукти INTORQ використовуються в найрізноманітніших системах. Модульний асортимент продукції INTORQ використовується в багатьох двигунах і мотор-редукторах і встановлює високі стандарти в усьому світі. 

www.kendrion.com/en/

JAKSA. Історія якісних і надійних електромагнітних клапанів Jaksa (Словенія) починається в 1965 році з виготовлення простого електромагнітного клапана для пральної машини. З тих пір до нинішнього часу сімейне підприємство Jaksa розвинулося і придбало світову популярність серед виробників електромагнітних клапанів. На підприємстві Jaksa випускається більше 2000 різних типів електроклапанів. Соленоїдні клапани Jaksa є продукцією, що відповідає найсучаснішим технічним досягненням, використовувану для управління нейтральними або агресивними газами і рідинами в різних областях промисловості.  

www.jaksa.si

Jean Muller GmbH була заснована в 1987 році в Німеччині. Зараз це один з найбільших виробників електротехніки в Європі, що експортує свою продукцію більш ніж в 50 країн світу і має закордонні представництва. Одне з основних напрямків діяльності – виробництво комбінованих тримачів-роз’єднувачів для запобіжників. Також компанія є одним з найбільших виробників розподільних пристроїв низької напруги і трансформаторних підстанцій. 

www.jeanmueller.de

Kobold – провідний світовий виробник засобів вимірювання і автоматизації (КВП) для різних галузей промисловості: вимірювання витрати, рівня, тиску та інших технологічних параметрів. Вся продукція компанії відповідає стандартам ISO 9000, 9001. Основні виробничі потужності компанії розташовані в Німеччині. 

www.kobold.com

Kübler Group – німецька компанія, заснована в 1960 році. Всю продукцію компанії Kübler, виходячи з функціонального призначення, можна розділити на 3 великі групи: енкодери (абсолютні, інкрементальні, давачі лінійних переміщень), електричні та механічні лічильники та панельні вимірювальні індикатори. Продукція Kübler спеціального призначення повністю відповідає стандартам ATEX. Вона рекомендована для використання на підприємствах хімії, нафтохімії, газопереробки, у виробництві горючих і легкозаймистих речовин, лакофарбових матеріалів і т.д. 

www.kuebler.com

Логотип LAPP

LAPP Group – найбільший виробник на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції в світі. Компанія спеціалізується на наданні товарів і послуг в практично всі галузі промисловості, з року в рік, збільшуючи асортимент продукції і покращуючи якість послуг.

www.lappgroup.com

Lenze є однією з провідних компаній на європейському ринку електроприводів. Широка гама продукції і широкий спектр реалізованих проектів роблять компанію Lenze ідеальним партнером при вирішенні будь-яких завдань в області приводу. 

www.lenze.com

Логотип Leuze

Leuze electronic – німецька компанія, що входить до складу Leuze Group. Компанія з 1963 року розробляє і виробляє інноваційні електронні та оптоелектронні компоненти для систем автоматизації виробництва. Головні напрямки діяльності компанії – оптичні сенсори, системи ідентифікації, промислового зору, передачі даних. Всі підприємства Leuze мають сертифікати ISO 9001.   

www.leuze.com

Lovato Electric більше 75 років займається виробництвом електромеханічних і електронних виробів для електротехнічного обладнання і є однією з перших компаній в Італії, яка отримала сертифікат якості ISO 9001. Lovato виробляє: контактори і теплові реле, автоматичні вимикачі захисту двигунів, пристрої управління та сигналізації, кулачкові перемикачі, реле часу, контрольно-вимірювальні реле, регулятори реактивної потужності, автоматичні зарядні пристрої та аналізатори параметрів електричної мережі.  

www.lovatoelectric.com

Mercotac заснована в 1978 році в Каліфорнії, США. Компанія спеціалізується на виробництві високоякісних обертових конекторів для передачі струму та керуючих сигналів як замінника струмознімних кілець.

www.mercotac.com

Metal Work – італійська компанія, що спеціалізується на виробництві пневматичних компонентів для систем автоматизації. Заснована в 1967 році компанія Metal Work, спочатку була невеликою майстернею по виробництву з’єднувачів для ліній стиснутого повітря. З тих пір структура виробництва і номенклатура значно розширилася і зараз Metal Works займає лідируючі позиції у виробництві пневматичних систем автоматизації. 

www.metalwork.it

Motion King – лідируючий виробник засобів автоматизації і промислового управління, таких як гібридні крокові двигуни, крокові двигуни з постійним магнітом, двигуни постійного струму, вентильні двигуни, серводвигуни, приводи для керування кроковими двигунами і т.д. 

www.motionking.com

Panasonic Electric Works (до 2006 року – “Matsushita Electric Works”) є світовим лідером у виробництві різних електронних компонентів, пристроїв і систем. Компанія крім побутової та офісної техніки виробляє широкий ряд електронних і електромеханічних пристроїв і систем для промислового сектора економіки: роз’єми, оптичні реле, інтерфейси HMI, автоматизовані системи обробки зображення, програмовані логічні контролери (PLC), пристрої управління двигунами (приводу), унікальні датчики “SUNX”, контролери для вимірювання температури, таймери і лічильники. Ці вироби знайшли своїх споживачів у всьому світі і користуються великим успіхом на ринку. 

industry.panasonic.eu

Логотип PERRY

Perry – італійський виробник, основним напрямком діяльності якого є розробка і виробництво електронних пристроїв, таких як реле часу і лічильники електроенергії, пристрої контролю температури, сигналізатори наявності газу і інші пристрої для автоматизації житлових приміщень. Особливу увагу компанія приділяє бездротовим технологіям для “розумного будинку”, таким як бездротова система управління кліматичним устаткуванням PDA Energy і бездротові відеофони.  

www.perry.it

Phoenix Contact походить із Німеччини, головний офіс компанії розташований у місті Бломберг. Заснована 1923 року в Ессені. До німецької групи Phoenix Contact належать дванадцять підприємств. Iирокий асортимент включає більш ніж 60 000 продуктів серед яких клеми та клемні блоки, електронні комутаційні присторі, блоки живлення, захисні пристрої, з’єднувачі, інструмент, системи вводу-виводу, промислові контроли тощо.  

www.phoenixcontact.com

Progea – італійська компанія, один зі світових лідерів з виробництва програмного забезпечення для автоматизації. В 2020 році Progea стала частиною компанії Emerson. Компанія Progea вже більше 20 років займається виробництвом SCADA системи Movicon. Будучи учасником високо-динамічного сектора, що випускає програмні рішення, Progea успішно завойовує високі позиції на ринку не тільки завдяки якості власних програмних продуктів, але також завдяки високому рівню технічної підтримки та сервісу. Компанія тісно співпрацює з такими відомими фірмами, як Phoenix Contact, ASEM, Panasonic, VIPA, Suetron і іншими.   

www.progea.com

Логотип QUADRITALIA

Quadritalia – італійський виробник електромонтажних інсталяційних ящиків і шаф. Компанія працює на ринку металевих конструкцій для електротехнічної й електронної промисловості з 1988 року. Завдяки автоматизації виробництва і ретельному контролю якості компанія зайняла ключові позиції на світовому ринку металоконструкцій для електротехнічної галузі.

www.quadritalia.com

Ravioli була заснована в 1926 році в Італії для виробництва електротехнічної продукції в сфері промислового обладнання. Головний офіс компанії знаходиться в Мілані. Ravioli є виробником обладнання для підйомно-транспортних пристроїв (крани, лебідки, автокари), пристроїв передачі інформації і енергії з рухомих частин механізмів, водного та залізничного транспорту. 

www.lnx.raviolispa.com

Relpol – один з найбільших в Європі виробників електромагнітних реле. Компанія заснована в 1958 р Продукція Relpol відрізняється високою якістю і відповідає міжнародному стандарту ISO 9002. Є чотири базисних вироби виробничої програми Relpol: потужні електромагнітні реле, мініатюрні і субмініатюрні реле для друкованого монтажу, релейні модулі.

www.relpol.pl

Socomec – французька компанія, що працює на ринку розподілу електроенергії з 1922 року. Компанія здійснює повний цикл виробництва обладнання для розподілу енергії, управління та захисту мереж низької напруги. Одним з основних напрямків діяльності є також виробництво потужних джерел безперебійного живлення.

www.socomec.com

TELE – австрійська компанія, яка більш ніж 35 років розробляє і виробляє широкий спектр компонентів для автоматизації: реле часу, контрольно-вимірювальні реле, лічильники, контролери двигунів тощо. Асортимент продукції постійно поповнюється новими моделями для різних застосувань. 

www.tele-online.com

Terasaki Europe Ltd. була заснована в 1971 році. Розташована в Глазго, Шотландія. Завод виробляє повітряні вимикачі серії TemPower, автоматичні вимикачі серії TemBreak, а також повний ряд виробів для кінцевого розподілу електроенергії під маркою TemDin. Завод в Шотландії акредитований за стандартом управління BS EN ISO 9002. 

www.terasaki.co.uk

Trafo Elettro – італійська компанія, яка виробляє силові і розподільні трансформатори. Високий рівень, досягнутий компанією, дозволяє виробляти близько 1500 трансформаторів в рік середньої потужністю 2000 кВА. Увага на напрямок розробки і розвиток, за підтримки постійного зростання TRAFO ELETTRO SERVICE дозволяє відвойовувати свою ринкову частку як в Італії, так і за її межами. Понад 10 років компанія виробляє сухі трансформатори з литою ізоляцією, відомі у всьому світі своєю якістю.

www.trafoelettro.com

Логотип TRANSTECNO

Transtecno Group – італійська компанія, яка понад 30 років успішно виробляє і постачає широкий ряд редукторів (черв’ячні, циліндричні, планетарні) з електродвигунами змінного і постійного струму, виготовляє як типові, так і нестандартні редуктори під спеціальні проекти. Відділення Transtecno розташовані в різних країнах – стратегічних точках світового ринку. 

www.transtecno.com

Корпорація Yaskawa поділяється на два підрозділи: Yaskawa Europe GmbH та Yaskawa Electric.
Yaskawa Europe GmbH керується баченням майбутнього з передовими технологіями, які економлять дорогоцінний час та енергію.
Розташована в Ешборні, Німеччина, Yaskawa Europe пропонує рішення з мехатроніки та робототехніки. Має європейські виробничі майданчики.
Yaskawa Electric – один з провідних світових виробників у галузі приводних технологій, промислової автоматизації та робототехніки. Заснована в 1915 році в Кітакюсю, Японія, прагне оптимізувати продуктивність та ефективність машин та промислових систем за допомогою інновацій.
До складу корпорації Yaskawa свого часу ввійшла німецька компанія VIPA GmbH, яка спеціалізується на розробці і виробництві устаткування для побудови сучасних систем автоматизації, а саме: високопродуктивних ПЛК, пристроїв віддаленого вводу / виводу, панелей оператора, промислових комп’ютерів, модулів телеметрії, компонентів побудови промислових мереж, програмного забезпечення.

www.yaskawa.eu.com

www.vipa.com

Логотип VOGEL

Vogel – німецька компанія, заснована в 1947 році. Компанія Vogel виробляє широкий модельний ряд всіх типів редукторів, в тому числі спеціального виконання і в комбінації з мотор-редукторами для всіх промислових галузей. 

www.vogel-antriebe.de

WEG – один з найбільших світових виробників промислового електрообладнання, багатонаціональна компанія з піввікової історією і величезним досвідом в сфері технологій енергозбереження. WEG сьогодні входить в четвірку найбільших в світі виробників електродвигунів, має в своєму розпорядженні заводи, філії і сервісні центри по всьому світу і вкладає величезні кошти в розвиток власних виробничих потужностей, наукові дослідження і нові розробки. 

www.weg.net

Wieland – один з найбільших в світі виробників промислової автоматики, електротехнічних з’єднувачів, роз’ємів і виробів для електротехніки та промислової електроніки. Продукція компанії відрізняється високою якістю і відповідає міжнародному стандарту ISO 9001. Основна продукція: клеми гвинтові, пружинні, для струмоведучих шин, промислові роз’єми, перетворювачі сигналів і інтерфейсів, промислова джерела живлення, з’єднувачі для електроінсталяції.

www.wieland-electric.com

Тера є виробником широкого асортименту датчиків температури і вологості, контрольно-вимірювальних приладів та інших засобів автоматики. Підприємство має власні виробничі, офісні та складські приміщення в м Чернігові загальною площею понад 2000 кв. метрів. У компанії працює 90 чоловік.

www.ao-tera.com.ua

Back To Top