skip to Main Content

Клієнти

Оліяр

Компанія “Оліяр” – один з найбільших виробників рослинної олії в Україні. Весь час прагнучи до нарощення потужностей і вдосконалення виробництва, побудувала новий олійноекстракційний завод у селі Ставчани Львівської області. На олійноекстракційному заводі встановлено сучасне обладнання провідних світових виробників, яке вирізняється енергозбереженням і зводить до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище, але при цьому зберігаються високі показники продуктивності та якості продукції.

Хеммель Україна

ТзОВ “ХЕММЕЛЬ-Україна” було засновано у 2007 році. Основний вид діяльності – виготовлення подрібнювальної техніки. За короткий час існування ТзОВ “ХЕММЕЛЬ-Україна” зуміло вийти на ринок багатьох країн світу та накопичило досвід у впровадженні новітніх технологій. Особливу увагу компанія приділяє технічній стороні питання. На підприємстві працюють висококваліфіковані інженери.

SoftServe

SoftServe – найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується  на розробці програмного забезпечення та консультаційних послугах. З 1993 року SoftServe постачає нові продукти на ринок, допомагає бізнесові інноваційно розвиватися. Компанія співпрацюємо і з великими світовими корпораціями, і з перспективними стартапами. Сьогодні у компанії працює більш як 4000 компетентних, яскравих та активних фахівців з усіх сфер ІТ. Офіси компанії представлені у всіх куточках світу, а розробницькі центри розміщені у Центральній і Східній Європі (8 країн, 28 найбільших міст).

Радехівський цукор

ТзОВ «Радехівський цукор» – найбільший виробник цукру в Західній Україні, що входить до міжнародної групи компаній Pfeifer&Langen – провідного виробника цукру на теренах Європейського Союзу. Це сучасне та модернізоване підприємство, що спеціалізується на переробці цукрового буряка, виробництві цукру-піску, меляси та жому. Виробничі потужності підприємства розміщені у Львівській та Тернопільській областях, що в свою чергу формують два структурних підрозділи – Радехівське та Чортківське виробництва.

Уніплит

Компанія «Уніплит» – лідер деревообробної галузі України в сегменті виробництва ДВП, оздобленого ДВП, фанери та пиломатеріалів. Основні споживачі продукції ТзОВ «Уніплит» – меблева, будівельна та пакувальна галузі.

За 12 років присутності на західноукраїнському ринку електротехніки, автоматики та приводу клієнтами нашої компанії стали близько 4000 підприємств серед яких, як великі міжнародні корпорації з виробництвами в Україні  та світі  так і дрібні локальні фірми та приватні підприємці. Ми вдячні за довіру та багаторічну співпрацю.

Back To Top