Skip to content

Нова модульна система промислових роз’ємів revos Modular

revos Modular

Компанія Wieland Electric, один з найбільших в світі виробників промислової автоматики, електротехнічних з’єднувачів, роз’ємів і в иробів для електротехніки та промислової електроніки, представляє нову модульну систему промислових роз’ємів revos Modular.

Модульна система промислових роз’ємів revos Modular відповідає всім сучасним вимогам і стандартам і дозволяє поєднувати в одному роз’ємі силові, сигнальні і цифрові контакти. Отже роз’єми можуть бути налаштовані повністю відповідно до індивідуальних вимог замовника.

Модулі можна легко збирати та розбирати без використання інструментів, тим самим забезпечуючи швидке та безпомилкове введення в експлуатацію. Легка заміна модуля не потребує відключення та розбирання всієї системи. Збірка модульної системи є проста, оскільки кожен наступний модуль кріпиться за попереднім. Це все економить час та гроші.

Застосування промислових роз'ємів

Промислові штекерні роз’єми придатні для застосування в жорстких навколишніх умовах. Завдяки гібридній конфігурації, модульна система роз’ємів revos Modular може використовуватися в найрізноманітніших областях застосування таких, як автомобільна промисловість, виробництво обладнання, машинобудування, вимірювальна, керуюча і регулююча техніка.

Back To Top