Skip to content

Проекти

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

Замовник: SoftServe
Галузь: Інформаційні технології, Інфраструктура
Період: 2014-2016 рр

В 2014р. Альтера Просистем стала переможцем тендеру на постачання джерел безперебійного живлення (UPS) для лідера ІТ галузі України – компанії СофтСерв.

Протягом двох років нашими інженерами було змонтовано як окремі джерела безперебіного живлення Socomec серій Netys RT та Masterys BC, так і паралельні системи на їх основі, а також найсучасніші модульні ДБЖ серії Modulys GP 2.0. Крім самих джерел безперебійного живлення також постачалися комутаційні шафи та панелі байпасу, здійснювався монтаж та пусконалагодження встановленого обладнання потужністю 40 кВА, 80 кВА, 100 кВА та 200 кВА.

Системний підхід та висока кваліфікація інженерів як постачальника так і замовника дозволили максимально ефективно виконати поставлені замовником завдання.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА

РЕЄСТРАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ

Замовник: SoftServe
Галузь: Інформаційні технології, Інфраструктура
Період: 2014-2016 рр

На початку 2016 р. інженери нашої компанії приняли участь в проектіт модернізації електричних печей для закалювання деталей на одному з виробництв корпорації КРТ.

В процесі модернізації разом із заміною елементів автоматики було впроваджено апаратно-програмний комплекс власної розробки для збору, зберігання та візуалізації діючих та архівних значень технологічних температур кількох виробничих ліній.

Система дозволила проводити моніторинг та переглядати архів параметрів технологами та працівниками лабораторії віддалено, безпосередньо зі своїх робочих місць, за допомогою звичайного веб-переглядача на комп’ютері, планшеті чи мобільному телефоні.

Back To Top